Sagopa Kajmer // Kolera // Abluka Alarm // Kafile // Melankolia Rap
Sagopa Kajmer'e Mesajınız... Di-1212876631308

Sagopa Kajmer'e Mesajınız... Di-1212876631308

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sagopa Kajmer. Kolera, Abluka Alarm, Kafile, Melankolia Rap, Hip Hop

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Similar topics
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Melankolia Forum
En son konular
En iyi yollayıcılar
Tanlmslz
Sagopa Kajmer'e Mesajınız... I_vote_lcapSagopa Kajmer'e Mesajınız... I_voting_barSagopa Kajmer'e Mesajınız... I_vote_rcap 
Pesimist
Sagopa Kajmer'e Mesajınız... I_vote_lcapSagopa Kajmer'e Mesajınız... I_voting_barSagopa Kajmer'e Mesajınız... I_vote_rcap 
SvvLKaJMeRaN
[Kaf-Kef]-Yigit^^
arıtemiz mf
melankolia+coşku
KuheyLaN
RaPCoLD
Melankolia
DeRbeDeR39_59
Melankolia
Anahtar-kelime
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde Sagopa Kajmer & Kolera Paylaşım Forumu adresi saklayın ve paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde Sagopa Kajmer // Kolera // Abluka Alarm // Kafile // Melankolia Rap adresi saklayın ve paylaşın
Faydalı linkler

Sagopa Kajmer Şarkı Sözleri
Sagopa Kajmer Video Klipleri
Sagopa Kajmer Resimleri
Sagopa Kajmer Konser, Haber, Ropörtaj
Melankolia Tv
Kolera Şarkı Sözleri
Kolera Video Klipleri
Kolera Resimleri
Samet Özkan
Melankolia Forum Sitemap.xml
Guncel Blog

Sagopa Kajmer'e Mesajınız...

4 posters
YazarMesaj
KaF KeF
Yeni üye
Yeni üye
KaF KeF

Erkek Mesaj Sayısı : 12
Rep puanı : 0
Lakap : KaF-KeF

Sagopa Kajmer'e Mesajınız... Empty
MesajKonu: Sagopa Kajmer'e Mesajınız...   Sagopa Kajmer'e Mesajınız... Icon_minitimeSalı Tem. 06, 2010 11:59 pm

Sagopa Kajmer sadece bir sanatçı değil, bir yol, bir ışık, aydın, yol gösteren oldu. ßizlere abi olmayı başardı sevgiler Yunus abi...
Pesimist
Süper Aktif üye
Süper Aktif üye
Pesimist

Kadın Mesaj Sayısı : 246
Rep puanı : 2
İş/Hobiler : .

MesajKonu: Geri: Sagopa Kajmer'e Mesajınız...   Sagopa Kajmer'e Mesajınız... Icon_minitimeÇarş. Tem. 07, 2010 8:46 am

uhuvv güzel olmuşş Very Happy
melankolia+coşku
Yeni üye
Yeni üye

Erkek Balık Maymun
Doğum tarihi : 23/02/92
İş/Hobiler : aşçı/balık tutmak, kitap okumak
Lakap : sagocu

MesajKonu: Geri: Sagopa Kajmer'e Mesajınız...   Sagopa Kajmer'e Mesajınız... Icon_minitimePtsi Ara. 27, 2010 11:40 am

Sevgili Yunus abimiz ve Esen ablamız herkese yol gösterdi iyiki varsınız sizleri tanıdım için çok mutluyu
melankolia+coşku
Yeni üye
Yeni üye

Erkek Balık Maymun

MesajKonu: Geri: Sagopa Kajmer'e Mesajınız...   Sagopa Kajmer'e Mesajınız... Icon_minitimePtsi Ocak 03, 2011 11:25 am

--------------------------------------------------------------------------------

Sevgili Yunus abime daha önce yazmış olduğum ve ulaştıramadığım mektubumu buradan ulaştırmak istiyorum. Sevgili Yunus abim ve Esen ablam, Adım Resul Nevşehir'in Ürgüp ilçesine bağlı Ulaşlı köyünde yaşıyorum. Sizleri severek dinliyorum. Meslek lisesini yeni bitirdim, sizin mesleğinizden güzel olmasın bir mesleğim var çok şükür. Aşçılık yapıyorum. Sizin şarkılarınızı bana okuldan arkadaşım Mehmet tanıttı. İlk başlarda baya zorlandım dinlerken kulağım aşina olmadı için sözleri anlamakta güçlük çektim. Anlamaya başladıktan sonrada hayata bakış açım değişti. Sizleri dinledikçe dinimize biraz daha yaklaştığımı fark ettim. Şu an öyle bir konuma geldim ki Kur'an ve sünnetine bağlı yaşamaya, tasavvufi yaşam çerçevesinde hayatımı sürdürmeye çalışıyorum. Öncedende dinimize yakındım, müslümanım elhamdülillah yanlış anlamayın lakin sizler benim ve benim gibi sizi dinleyenlerin gönülden inanarak söylüyorum, gözümüzü açtınız. Sizlere teşekkürü bir borç bilirim. Benim için çok değerlisiniz. Hayat okulunda en çok sevdiğim öğretmenlerimsiniz. Bu mektubu yazmaktaki maksatım eğer elinize ulaşırsa sizlerle irtibat halinde olmak istememdendir. Hayranlarınız hakkında neler düşündüğünüzü çok merak ediyorum. Tek isteğim bir cümlede olsa sizlerden yanıt ve o naçizane görüşlerinizi alabilmek. Birde küçük bir maruzatım olacak. Sizlerin iş hayatı nasıl yürüyor bilmiyorum ama Nevşehir'dede bir konser vermenizi canı gönülden istiyor ve temenni ediyorum. Sizleri yakından görmek kadar mutluluk verici birşey yok benim için 29 Ekim 2010 Kayseri konserinizde bulunmuş ve hayatımın en keyifli saatlerini orada yaşamıştım. Nevşehir'dede çok büyük bir kitlenin sizleri beklediğini temin edebilirim. Verdiğiniz ve vereceğiniz kararlar için şimdiden teşekkür ederim. Sağlıklı, sıhhatli, mutlu ve huzur dolu yeni bir yıl geçirmenizi yüce Allah'tan niyaz edip mektubuma burada son veriyorum. Hoşçakalın.
melankolia+coşku
Yeni üye
Yeni üye

Erkek Balık Maymun

MesajKonu: Geri: Sagopa Kajmer'e Mesajınız...   Sagopa Kajmer'e Mesajınız... Icon_minitimeSalı Ocak 04, 2011 11:27 pm

Selamünaleyküm, Yunus abi yazmış olduğum mektubu bizzat elinize ulaştırmayı çok istedim fakat ev adresinizi bulmak mümkün olmadı. Burdan ulaşabildiysem ne mutlu bana ama sizlerden bir cümlede olsa bişeyler duymak istiyorum. Bazen saçmalıyorum diye düşünüyorum ama sırf sizlerden cevap alabilmek için adresimi yazma fikride aklımdan çıkmıyor. Hayranlarınız hakkında neler düşündüklerinizi merak ediyorum diye sormuştum. Nevşehir'dede bir konser vermenizi temenni ettiğimide ifade etmiştim. Lütfen tek kelimede olsa cevap verirmisiniz. Site hakkındada fazla bilgiye sahip değilim. Burdan cevap alabilirmiyim onuda bilmiyorum. Bu yüzdende sizlerden ricada bulunuyorum. Sakın ısrar olarak algılamayın lütfen. Saygılar... Adres: nevşehir/ürgüp/ulaşlı köyü posta kodu:50400
melankolia+coşku
Yeni üye
Yeni üye

Erkek Balık Maymun

MesajKonu: Geri: Sagopa Kajmer'e Mesajınız...   Sagopa Kajmer'e Mesajınız... Icon_minitimeÇarş. Ocak 05, 2011 2:47 pm

Bu arada adım ve soyadım Resul GÜRBÜZ sizi çooooookkk seviyorum, Yunus abi.
Tanlmslz

Web Master

Web Master
Tanlmslz

Rep puanı : 8
İş/Hobiler : internet/müzik
Lakap : Tanlmslz

MesajKonu: Admin   Sagopa Kajmer'e Mesajınız... Icon_minitimePerş. Ocak 06, 2011 7:30 pm

Paylaşım için teşekkur.
http://www.sozkan.org/

Sagopa Kajmer'e Mesajınız...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Selamun Aleykum
» Sagopa Kajmer Terk-i Diyar Gitar Versiyon Ve Sagopa Kajmerin video hakkındaki açıklaması..
» Sagopa Kajmer resmi twitter sayfasında önemli açıklamalarda bulundu...