Sagopa Kajmer // Kolera // Abluka Alarm // Kafile // Melankolia Rap
Kolera - Eksik Eylüllerin Geciken Yağmurları  Di-1212876631308

Kolera - Eksik Eylüllerin Geciken Yağmurları  Di-1212876631308

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sagopa Kajmer. Kolera, Abluka Alarm, Kafile, Melankolia Rap, Hip Hop

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Similar topics
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Melankolia Forum
En son konular
En iyi yollayıcılar
Tanlmslz
Kolera - Eksik Eylüllerin Geciken Yağmurları  I_vote_lcapKolera - Eksik Eylüllerin Geciken Yağmurları  I_voting_barKolera - Eksik Eylüllerin Geciken Yağmurları  I_vote_rcap 
Pesimist
Kolera - Eksik Eylüllerin Geciken Yağmurları  I_vote_lcapKolera - Eksik Eylüllerin Geciken Yağmurları  I_voting_barKolera - Eksik Eylüllerin Geciken Yağmurları  I_vote_rcap 
SvvLKaJMeRaN
[Kaf-Kef]-Yigit^^
arıtemiz mf
melankolia+coşku
KuheyLaN
RaPCoLD
Melankolia
DeRbeDeR39_59
Melankolia
Anahtar-kelime
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde Sagopa Kajmer & Kolera Paylaşım Forumu adresi saklayın ve paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde Sagopa Kajmer // Kolera // Abluka Alarm // Kafile // Melankolia Rap adresi saklayın ve paylaşın
Faydalı linkler

Sagopa Kajmer Şarkı Sözleri
Sagopa Kajmer Video Klipleri
Sagopa Kajmer Resimleri
Sagopa Kajmer Konser, Haber, Ropörtaj
Melankolia Tv
Kolera Şarkı Sözleri
Kolera Video Klipleri
Kolera Resimleri
Samet Özkan
Melankolia Forum Sitemap.xml
Guncel Blog

Kolera - Eksik Eylüllerin Geciken Yağmurları

YazarMesaj
Pesimist
Süper Aktif üye
Süper Aktif üye
Pesimist

Kadın Mesaj Sayısı : 246
Rep puanı : 2
İş/Hobiler : .

Kolera - Eksik Eylüllerin Geciken Yağmurları  Empty
MesajKonu: Kolera - Eksik Eylüllerin Geciken Yağmurları    Kolera - Eksik Eylüllerin Geciken Yağmurları  Icon_minitimePtsi Tem. 05, 2010 5:15 pm

kimileri sesi kisildi dedi kimileri sesi çikmaz dedi sene 2002 geldi KOLERA delirdi alin buyrun size RAP!
tuhaf etimizi yedi bundan 100 yil kadar önce dua niyetini okudum rap boyunca boylu boyunca söyledim size kirildigim yerde yapistirmaya kalkmayin bni onuruma insanin hayvan sandigidi gece yüzü ve melankole görkemimden söz edin kötülügün içinden çocuklugum çikmisti parmakla gösterin kaçamak bir yasamak mi ...ya kalmis bir yasamak mi? kapisinin kapisini açsin artik gidinde anneme söleyin bir peygamber gibi kendime iniyorum artik
ben erilmez bu kuyuya çekilip yukariya sikin gerin asili kaliyim ilmegin ucunda sallayim salincaktan inmek istemeyen bir filozof çocuk gibi mesela 100 tane ankineton mesela 100 tane fantazi
teskin etmeyecekti ya sonbahar beni ne seni nede beni çünkü eylülü biraz eksikti yagmurlarim gecikti X2
Içimi bosaltip götüren karanliga cesetlerle süslü bayrak kasabasina giren soguk namlulu haydutlarin uygun masumiyethanesi artik büyü ve rahat birak beni inanin dogru bazi hayvanli ruhlarin oldugu heryanimi sarmalayan müebbet bir bosluk olustu
Çözemedigim bir aralik daima soguk ve biçimsiz yitik ayri birakilmis üstelik her birine temize çekilmis birer yeni bir baslangiç.
Yeryüzüyle ve gökyüzü arasinda bu avuçiçi kadar tabutta nereye götürülüyoruz artik dislanma profösörü bir yaratiksin sen övünüyoruz düslerimin yikildigi gece bütün resimleri yeniden yapistirmayi denedim her resimde hep bir parça eksik çikti.Seytan çoraplarini tekrar yikayip sessizligi koruyan korkuluga asti günahinin hiçbir gün adini çikaramadi Izmir kordonuyla bogdu kendini mahkemede burcunu yetim burcu olarak degistirse evet teskin etmeyecekti o sonbahar beni çünkü eylülü biraz eksikti yagmurlarim gecikti birseyler eksikti.
Teskin etmeyecekti ya sonbahar beni ne seni nede beni çünkü eylülü biraz eksikti yagmurlarim gecikti X2

Sene 2002 hiçbisey degismedi aslinda çok sey degisti ama ben ayniyim...

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sagopa Kajmer & Kolera Milliyet Gazetesi Röportajı
» Kolera - Yorgunella
» ~ SohBet BöLümü ~