Sagopa Kajmer // Kolera // Abluka Alarm // Kafile // Melankolia Rap
KoLera - Şermin  Di-1212876631308

KoLera - Şermin  Di-1212876631308

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sagopa Kajmer. Kolera, Abluka Alarm, Kafile, Melankolia Rap, Hip Hop

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Similar topics
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Melankolia Forum
En son konular
En iyi yollayıcılar
Tanlmslz
KoLera - Şermin  I_vote_lcapKoLera - Şermin  I_voting_barKoLera - Şermin  I_vote_rcap 
Pesimist
KoLera - Şermin  I_vote_lcapKoLera - Şermin  I_voting_barKoLera - Şermin  I_vote_rcap 
SvvLKaJMeRaN
[Kaf-Kef]-Yigit^^
arıtemiz mf
melankolia+coşku
KuheyLaN
RaPCoLD
Melankolia
DeRbeDeR39_59
Melankolia
Anahtar-kelime
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde Sagopa Kajmer & Kolera Paylaşım Forumu adresi saklayın ve paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde Sagopa Kajmer // Kolera // Abluka Alarm // Kafile // Melankolia Rap adresi saklayın ve paylaşın
Faydalı linkler

Sagopa Kajmer Şarkı Sözleri
Sagopa Kajmer Video Klipleri
Sagopa Kajmer Resimleri
Sagopa Kajmer Konser, Haber, Ropörtaj
Melankolia Tv
Kolera Şarkı Sözleri
Kolera Video Klipleri
Kolera Resimleri
Samet Özkan
Melankolia Forum Sitemap.xml
Guncel Blog

KoLera - Şermin

YazarMesaj
Pesimist
Süper Aktif üye
Süper Aktif üye
Pesimist

Kadın Mesaj Sayısı : 246
Rep puanı : 2
İş/Hobiler : .

KoLera - Şermin  Empty
MesajKonu: KoLera - Şermin    KoLera - Şermin  Icon_minitimePtsi Tem. 05, 2010 4:41 pm

KoLera - Şermin

Verse 1

Hadi yaklaş!Kolo'nun sesiyle yarılır kaş sesindeki nakışla ağrır baş sendeki kalp değil bi taş yavrum taş gibisin inan taş Gözümün üstünde var kaşım bana karşı oyunda çekersin başı ben ektimde sen biçtin taşı sendİn o peri masalında ki umacı Hanım kız suçu atmaz ezele dağda kafa tutulmaz gazele benze taya nazar etmem güzele çirkin öldü de güzel ölmedi mi ?Somurtuyor yanımda gamzem ver 2 gamzeme de birer zemzem istemezdim olmasaydı elzem vermessen etmem mesele konu insan ol defter ol dürül konu insansan yağ ol ekmeğe sürül çağladı raplerim gürül gürül esen gül eh sen üzül

Nakarat

Israr etme gelemem senlen duymadın mı yollar kapanmış selden nem kaptın yelden hergeçen gün daha soğudum senden karakterinden asiliğinden kendiliğinden kendini yakan hep yine kendinsin sin sin sin içine sin sen ne çilesin sen biçilesin kendini yakan yine hep kendinsin sin sin sin içine sin sen ne çilesin sen biçilesin kendini yakan yine hep kendinsin

Verse 2

Bedenini geç kalbini kesere kimseden hayır yok ki kimseye istenmekten suratın kösele kelsen masraf etmessin kelleye
Tilki kendini kurnaz zannederdi hep aç gezer uzaya mı kurdun beylik dağdan gelmiş bağdakini kovmuş oovv bu da kedim Mira Miço
Eğlendin hadi Kolo sal gitsin ruhsatsız bi silah gibisin tescillenmiş tek dişi rapsin bazen inleyen o hannanesin.
Deli deli akanı vura vura tıkarlar o zaman 2 dinle de kul 1 söyle sessiz film çevirmeye ne gerek var sizi lindar kolo barbar
Beni kötü tanıtan bir rehbersin hey Şermin! uzanamadığın bi et daha var hadi gel birde mundar senin teklediğin şey miyav miyavvv.
Hem suçlusun hem kuyruk dimdik kör bakar mı fellik fellik ukala haya hayat çantada keklik dokunup zülfiyara eğlendik

KoLera - Şermin
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Şermin Sır
» Cosmogirl Dergisi’nin bu ayki konuk yazarı Kolera. Kolera temasını ”mutluluk” olarak belirledi.
» kolera inziva