Sagopa Kajmer // Kolera // Abluka Alarm // Kafile // Melankolia Rap
Sagopa Kajmer resmi  twitter sayfasında önemli açıklamalarda bulundu... Di-1212876631308

Sagopa Kajmer resmi  twitter sayfasında önemli açıklamalarda bulundu... Di-1212876631308

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sagopa Kajmer. Kolera, Abluka Alarm, Kafile, Melankolia Rap, Hip Hop

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Similar topics
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Melankolia Forum
En son konular
En iyi yollayıcılar
Tanlmslz
Sagopa Kajmer resmi  twitter sayfasında önemli açıklamalarda bulundu... I_vote_lcapSagopa Kajmer resmi  twitter sayfasında önemli açıklamalarda bulundu... I_voting_barSagopa Kajmer resmi  twitter sayfasında önemli açıklamalarda bulundu... I_vote_rcap 
Pesimist
Sagopa Kajmer resmi  twitter sayfasında önemli açıklamalarda bulundu... I_vote_lcapSagopa Kajmer resmi  twitter sayfasında önemli açıklamalarda bulundu... I_voting_barSagopa Kajmer resmi  twitter sayfasında önemli açıklamalarda bulundu... I_vote_rcap 
SvvLKaJMeRaN
[Kaf-Kef]-Yigit^^
arıtemiz mf
melankolia+coşku
KuheyLaN
RaPCoLD
Melankolia
DeRbeDeR39_59
Melankolia
Anahtar-kelime
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde Sagopa Kajmer & Kolera Paylaşım Forumu adresi saklayın ve paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde Sagopa Kajmer // Kolera // Abluka Alarm // Kafile // Melankolia Rap adresi saklayın ve paylaşın
Faydalı linkler

Sagopa Kajmer Şarkı Sözleri
Sagopa Kajmer Video Klipleri
Sagopa Kajmer Resimleri
Sagopa Kajmer Konser, Haber, Ropörtaj
Melankolia Tv
Kolera Şarkı Sözleri
Kolera Video Klipleri
Kolera Resimleri
Samet Özkan
Melankolia Forum Sitemap.xml
Guncel Blog

Sagopa Kajmer resmi twitter sayfasında önemli açıklamalarda bulundu...

4 posters
YazarMesaj
Tanlmslz

Web Master

Web Master
Tanlmslz

Rep puanı : 8
İş/Hobiler : internet/müzik
Lakap : Tanlmslz

Sagopa Kajmer resmi  twitter sayfasında önemli açıklamalarda bulundu... Empty
MesajKonu: Sagopa Kajmer resmi twitter sayfasında önemli açıklamalarda bulundu...   Sagopa Kajmer resmi  twitter sayfasında önemli açıklamalarda bulundu... Icon_minitimePtsi Tem. 26, 2010 9:22 pm

Sagopa Kajmer resmi twiiter sayfasında önemli açıklamalarda bulundu...

İşte bunlardan bazıları..

# Beni gerçekten sevmeyen tüm dinleyicilerimi kaybetmek istiyorum! 12 minutes ago via web

* Reply
* Retweet

#

Diyorlar ki bu laflarla çok dinleyici kaybettin.Bir sonraki tweetimde bu konuyla ilgili bir cümle yazıp son noktayı koyacağım.Aha oku: 12 minutes ago via web

* Reply
* Retweet

#

Sizleri de anlıyorum hep istediğiniz gibi olsun istiyorsunuz.Ben de sizin istediğiniz gibi olsun istiyorum emin olun.Ama herke farklıistiyor 13 minutes ago via web

* Reply
* Retweet

#

e sonra?en ufak lafımdan afaroz ediyorsunuz.İyice kukla olduk.Öyle mi olayım,böyle mi olayım.Yahu bırakında akışına varalım. 14 minutes ago via web

* Reply
* Retweet

#

maneviyattan bahsediyorum canınız sıkılıyor,istisnalar kaideyi bozmaz gibi şarkılar istiyorsunuz ya da eskisi gibi ol diyorsunuz 15 minutes ago via web

* Reply
* Retweet

#

Benim yaptığım iş müzik ama özel hayatımda çok farklıyım.Bunu kimse bilemez ki.Yaşadıklarımı anlatıyorum yaşamadığınız için anlamıyorsunuz 16 minutes ago via web

* Reply
* Retweet

#

Bir de çoğu hayranımızın kafası karışıyor demekki kafası hiç bizde olmamış ki kafası karışıyor,kalbi bizimle olanların kafası da bizimledir. 17 minutes ago via web

* Reply
* Retweet

#

sonra en ufak bir sözümle bir yargılıyorsunuz sanki o sözleri bir din adamı söylemiş gibi hüküm giydiriyorsunuz.Bunlar beni rahatsız ediyor. 17 minutes ago via web

* Reply
* Retweet

#

Ben bir müzisyenim ve yazılan dini şeylere izin verdikçe iş müzikten iyice çıkıyor.Açıkçası kendimi sorumlu hissediyorum. 18 minutes ago via web

* Reply
* Retweet

#

Her zaman her gün bana duada bulunmanız harika lakin insanlar myspaceimi bir din adamı sitesi gibi görüyorlar,dışarıdan itici oluyor 19 minutes ago via web

* Reply
* Retweet

#

Eğer anlattıklarınızdan keyif alsam ve irdelemesem kalbimin içine kötü şeyler tıkılıyor,bunlara sessiz kalma sago diyorum. 20 minutes ago via web

* Reply
* Retweet

#

Artık kalbim içine doldurduğu kötü duyguları dışarı çıkarmak istiyor.Mesela bana yalan rüyaları anlatıp sizleri günaha sokmamak istiyorum 21 minutes ago via web

* Reply
* Retweet

#

Bilakis söylediklerim hiç de söylenenler yanında ağır değildir.Ben bir etten bir de kemiktenim.Eğer taş olarak yaratılsaydım taşgibisusardım 21 minutes ago via web

* Reply
* Retweet

#

Diyorlar ki dilinden Allah kelamı düşmeyen biri nasıl bu sözleri sarfeder?Sago der ki:Bu sözleri söyleten de Allah'tır. 22 minutes ago via web

* Reply
* Retweet

#

Sagopa Kajmer son albümünü 32 yılda yaptı!Sözlük yutmakla olmaz bu iş,kalpte kin de vardır nefret de!Sepette yumurta da vardır,küflü ekmekde 41 minutes ago via web

* Reply
* Retweet

#

Peki sen hiç ''tecavüz'' kelimesini biliyor musun?Bilemezsin çünkü bana tecavüz eden bütün mütevaccızlarla sen kankasın.SagopaKajmerseniyer! 42 minutes ago via web

* Reply
* Retweet

#

lakin bu veletler hergün seni şarkılarında domaltıp ters düz etmiyor.Bu yüzden sana da giren çıkan olmadı. 43 minutes ago via web

* Reply
* Retweet

#

@AYLINASLIM Tevazu kelimesi 32 yılda hazırladığım son albümde tüm anlamlarıyla sana ve senin gibi bilgiye aç kalender meşreplere açıktır 45 minutes ago via web

* Reply
* Retweet

#

O bana diss yapanlar var ya karşımda en büyük hayranım oluyorlar.Onların anası da benim babası da,hayalleri de.A ve q yanyana unutmayın! about 5 hours ago via web

* Reply
* Retweet

#

Bu laflarım aklınıza gelen bayan erkek her rapçiye!Ya kendiniz olun ya da siktirin gidin.Yayüzüme karşı erkek olun yada arkamdan karıolmayın about 5 hours ago via web

* Reply
* Retweet

#

Bu işi ne kadar daha yaparım Allah bilir ama sizin gibi piçler oldukça ben de olacağım ki paso gölgemden yürüyün.Ahmaklar sizi! about 6 hours ago via web

* Reply
* Retweet

#

Kısacası A harfinize kocamaaaaan bir Q harfi ekliyorum.IOlur ya bundan anlarsınız,çünkü siz sanal alem delikanlılarısınız,orijinaliniz benim about 6 hours ago via web

* Reply
* Retweet

#

Rapçiler Sagopanın hırsızı,taklidi,nasıl bunların içleri rahat edebiliyor,bana küfredip benim gibi olmaya çalışırken?Yüzsüzlük bu! about 6 hours ago via web

* Reply
* Retweet

#

Ben türkiyede kendi stili olan rapçi bilmiyorum herkes kopyacı,orijinaliniz benim ulan!Kendiniz olun,benim deremden su içmeyin! pöh! about 6 hours ago via web

* Reply
* Retweet

#

Sözlerimin yerlerini değiştirip kendi şarkıları gibi çıkarıyorlar.Müziğimi kopyalıyorlar.Ondan sonra da benim müziğime kaka diyorlarYoköyle! about 6 hours ago via web

* Reply
* Retweet

#

Bana bu işte en iyi kim diye soruyorlar bende diyorum ki herkes ben olmuş,dünün gangsterleri bugünün melankolikleri olmuş tabiki eniyi benim about 6 hours ago via web

* Reply
* Retweet

#

Ve beni seven insanlar...Ben de sizi seviyorum ama beni sevmeyen dostlarınız varsa vehala dostsanız,sizin de kökünüze kibrit suyu!dinlemeyin about 6 hours ago via web

* Reply
* Retweet

#

Ben sessiz duran bir pisliğim ama sizin temiz sandıklarınızın alayı taharetsiz ve pislik!Bundan böyle Sago'nun dozu arttı.Alayınıza Sago! about 6 hours ago via web

* Reply
* Retweet

#

Küçük kaşarlar da artık Sagopa pramidini kıçlarına soksunlar eğer sokamıyorlarsa büyük kaşarı çağırsın o sokar!Yoksa ben sokarım. about 6 hours ago via web

* Reply
* Retweet

#

Herkes rapçi herkes sanatçı alayınızın göbeğini keseyim de işkembenizdeki kurtlar yerlere dökülsün,hasedinizden ölmeden tövbe edin. about 6 hours ago via web

* Reply
* Retweet

#

Ayrıca çevredeki dalaverelere aldırmayın kaşar da çok var yavşak da çok var.Bana yaptıkları işlerle gelsin herkes,ses var görüntü yok! about 6 hours ago via web

* Reply
* Retweet

#

Bundan böyle daha da sert olmam gerek,yılışıklığı sevmiyorum,her şey doğru düzgün olsun istiyorum,yüzsüzlüğe tahammülüm yok.Çok sıkılıyorum about 6 hours ago via web

* Reply
* Retweet

#

Ayrıca insanlar kendilerince sürekli bizde hatalar bulup düzeltmeye çalışıyorlar,kendi ilminiz size faydaversin,beni değil kendinizidüzeltin about 6 hours ago via web

* Reply
* Retweet

#

Sadece müzikle ilgili şeyler okumak istiyorum.albümdeki rüya notundan sonra artan rüya görmeleriniz beni bunalttı,itibar etmiyorum,çoğuyalan about 6 hours ago via web

* Reply
* Retweet

#

Bundan böyle rüyalarınızı myspaceime yazmayın cuma günü kutlaması da yapmayın,sadece müzik ile ilgili yazın,benim sanatçı olduğumu unutmayın

Bu haber sagopa kajmerin resmi twitter sayfasından alıntıdır. !
http://www.sozkan.org/
SvvLKaJMeRaN
Süper Aktif üye
Süper Aktif üye
SvvLKaJMeRaN

Kadın Boğa Domuz
Rep puanı : 2
Doğum tarihi : 27/04/95
İş/Hobiler : ÖqRenciie :D
Lakap : SvvL**

MesajKonu: Geri: Sagopa Kajmer resmi twitter sayfasında önemli açıklamalarda bulundu...   Sagopa Kajmer resmi  twitter sayfasında önemli açıklamalarda bulundu... Icon_minitimeSalı Tem. 27, 2010 11:30 am

SaĞoL abi ( :
Yunus abi her konuda hkLı ne diosa öyLedir .
http://www.queensvvl.blogcu.com
Tanlmslz

Web Master

Web Master
Tanlmslz

MesajKonu: Sagopa Kajmer Konser, Haber, Ropörtaj :: Sagopa Kajmer resmi twitter sayfasında önemli açıklamalarda    Sagopa Kajmer resmi  twitter sayfasında önemli açıklamalarda bulundu... Icon_minitimeSalı Tem. 27, 2010 12:27 pm

Kesinlikle ama en sonunda çığrından çıkarttılar adamı Smile
Pesimist
Süper Aktif üye
Süper Aktif üye
Pesimist

Kadın Mesaj Sayısı : 246
İş/Hobiler : .

MesajKonu: Geri: Sagopa Kajmer resmi twitter sayfasında önemli açıklamalarda bulundu...   Sagopa Kajmer resmi  twitter sayfasında önemli açıklamalarda bulundu... Icon_minitimeÇarş. Tem. 28, 2010 4:53 pm

birileri kızdırmış olacakki bu benim çok sinirimi bozdu bu derece tepki ters teper söylim hiç hayır değil :S
melankolia+coşku
Yeni üye
Yeni üye

Erkek Balık Maymun
Doğum tarihi : 23/02/92
İş/Hobiler : aşçı/balık tutmak, kitap okumak
Lakap : sagocu

MesajKonu: Geri: Sagopa Kajmer resmi twitter sayfasında önemli açıklamalarda bulundu...   Sagopa Kajmer resmi  twitter sayfasında önemli açıklamalarda bulundu... Icon_minitimeCuma Ocak 07, 2011 2:49 pm

Yunus abimi çoook fena kızdırmışlar e adam haklı Sagopa Kajmer bir müzik adamı müzik icra eden birini islam alimi olarak görmek son derece yanlış bir eylem bence. Dinle ilgili şarkı yapabilir bu çoook normal ama gelde anlat ışte adam fetva vermiyo müzik yapıyo sadece. Yunus abinin yerinde ben olsam bende kızardım.
Tanlmslz

Web Master

Web Master
Tanlmslz

MesajKonu: Sagopa Kajmer resmi twitter sayfasında önemli açıklamalarda bulundu...   Sagopa Kajmer resmi  twitter sayfasında önemli açıklamalarda bulundu... Icon_minitimeCuma Ocak 07, 2011 8:17 pm

Ben bu mesajı paylaşalı baya oluyo arkadaşlar. Ama mevzu şu adam diyoki; doğru yol bu işte herkes uyansın. Ama benide imam gibi görmeyin ! ben rap çiyim .

Sagopa Kajmer resmi twitter sayfasında önemli açıklamalarda bulundu...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sagopa Kajmer & Kolera Resmi Twitter Adresleri
» Sagopa Kajmer korsan hakkında Twitter Açıklaması...
» SAGOPA KAJMER Röportajları 2004 sonrası